Przez cały rok

W czasie pobytu w rejonie Zielonej Góry możecie Państwo odwiedzić nas indywidualnie i w grupach do 50 os.

Będzie można zwiedzić winnicę, zakupić sadzonki, zasięgnąć porady oraz wziąć udział w degustacji win, oraz biesiadować w modrzewiowej stodole lub przy ognisku.

Realizujemy też indywidualne zamówienia (również posiłki) a program i czas wizyty dostosowujemy do Państwa potrzeb. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mail.

Można nas będzie również odwiedzić jak co roku na zielonogórskim Rynku podczas tegorocznego Winobrania gdzie będziemy mieli własny domek winiarski .

 
Imprezy cykliczne

Winnica nasza bierze udział w corocznym cyklu o nazwie „Dni otwarte winnic”. Impreza ta odbywa się w jeden z weekendów każdego miesiąca począwszy od pierwszego maja a skończywszy na tygodniu zielonogórskiego „Winobrania”. W tym roku wypada to w okresie od 03.09 do 11.09.2016 r. Goście odwiedzający naszą winnicę w tych szczególnych dniach mogą nas odwiedzać bez wcześniejszej zapowiedzi. Jak co  roku w okresie „Winobrania” będzie można dojechać do nas specjalnymi WINOBUSAMI wyjeżdżającymi z Zielonej Góry.
Jesteśmy również członkami działania które jest już rozpoznawalne w naszym kraju jak i za granicą czyli „Lubuskiego szlaku wina i miodu”.

 


Galeria

Sample Title
Sample Title
Sample Title
Sample Title
Sample Title